Mehter Takımı Kiralama

1
Mehter Takımı Kiralama
  • Düğün Davet Organizasyonu
  • Sünnet Düğün Organizasyonu
  • İşyeri Açılış Organizasyonu
  • Ramazan Ayı Programları

Osmanlı’nın heybetli görüntüsünü siz değerli misafirlerimize görsel olarak küçük bir şov ile sizlere gururla sunuyoruz. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile gönlünüzde taht kuruyor. Sünnet düğünleri iş yeri açılış etkinliklerinizde ve daha bir çok farklı organizasyon işlerinizde mehteran organizasyonu ile gelin damat girişlerinde mekana farklı bir renk katıyoruz.

Türkiye’nin her tarafına mehter takımı kiralama hizmeti sunma guru duyuyoruz. Sizlere en makul seviyeye indirip kişi  sayısını sizin bütçenize göre belirleyip profesyonel çalışmalar hazırlıyoruz. Gruplarımızla kusursuz gösterileri ile sizlere sunuyoruz. Yanı sıra yeni çeri taht ekibi hizmetlerimiz ile çeşitli tiyatro oyunlarımız ile programınızı tam dolu bir hale getiriyoruz.

Osmanlı ordusunu düşmanın yüreğine korku marşlarla guru tablosunu göreceksiniz. Şerefli Türk ordusu arkadaşları ile düşmanı yıldıran cesur görüntüsü bu özel günde özel şovlarla gerçekleştiriyoruz. Mehteran ekibi nasıl oluştu. Mehter ekibi kaç kişiden oluşur tüm detayları çekinmeden sorabilirsiniz.

Bazı konser ve farklı etkinliklerde 40’a kadar ulan ekiplerimiz de Mehter takımında bulunan kişiler arasında her bir görevi alanında tecrübeli ve işini hakkıyla yapan ekip arkadaşlarımızla gerçekleştiriyoruz. İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak Üst düzeyde renkli bir gösteri gerçekleştiriyoruz.

Geçmişten Geleceğe Köprü Olan Mehter Takımının Muhteşem Coşkusunu Sizlerde Yaşayın. Yüzyıllardır Osmanlı Ordusundaki Askerleri Coşturmak Ve Daha Etkili Savaşmalarını Sağlamak İçin Dünyanın En Eski Askeri Bandosu Olan Mehteran Takımını Kullanırdı. Mehter Takımı İle Sünnet Düğünlerine Katılıyor Ve Organizasyonlara Coşku Katıyoruz. Sünnet Organizasyonlarında Misafirleri Karşılıyor ve Sünnet Çocuğu İle Salona Muhteşem Giriş Yapıyoruz.

Halkımız tarafından sevilip, Her zaman İlgi görmüştür. Geçmişten günümüze kadar gelen Mehteran Enstrümanları; Mehteran bölüğü mehterbaşı, çevgen, boruzen, zurna, nakkare, trompet, zil, davul ve kösten oluşur. Mehteran bölüğünün kendine has kıyafetleri bulunur. Bunlar cübbe, şalvar ve kavuktan oluşan Osmanlı kıyafetleridir. Biz Osmanlı Mehter Takımı olarak düğünlerinizde, sünnet törenlerinde, açılış organizasyonlarınızda tecrübeli ekiplerimizle sizlere yıllardır hizmet veriyoruz.

Whatsapp
Hemen Ara