Semazen Ekibi Kiralama

Semazen ekibi fiyatları organizasyona iştirak edecek olan semazenlerin kişi sayısına göre değişmektedir. Şehir içinde yani Bursa içinde ücret farkı yoktur. Gelecek ekibin sayısı bu durumu değiştirmektedir. Gidilen uzaklık mesafe ve yol masrafına göre ücretler farklılık göstermektedir. Bu yüzden bizzat ofisimize gelerek veya saat 08.00 – 2400 saatleri arasında telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.

Semazen ekibi kaç kişiden oluşur?

Semazen ekibi sayısı seçimi size kalmıştır. İsterseniz iki kişi, isterseniz 3veya 5 kişi seçimi tamamen size aittir. Âmâ semazen sayısı ne kadar fazla olursa görsellik o kadar artar ve güzelleşir. Düğün ve etkinliklerde şu da önemlidir. Sahne büyüklüğüne göre davranılabilir. Çünkü üç kişilik sahneye beş semazen çıkarılamaz. Birde şu da unutulmamalıdır ki semazenlerin selamlaşmaları yerini bulabilmesi için kişi sayısını en asgari ikiden düşürmemek gerekir.

Semazenli Düğün Organizasyonları Bursa da Yeni Bir Çığır Açıyor

Düğün organizasyonları ve sünnet düğünlerinde özellikle semazen gösterileri çığır açmaya devam ediyor. Semazenli düğünlerin sayısı her geçen senelerde daha da artış gösteriyor. Muhafazakâr kesimlerin programlarına neşe katması açısından semazenli düğün organizasyonları yapması çoğu kimselerde örnek teşkil ediyor. Alaturka eğlencelerden sıkılanlar için semazenli düğünler tercih sebebi oluyor.

Tüm Dünya Genelinde Semazen Ekibimiz Sizlerle

Yurt içi ve yurt dışı  genelinde uzak yakın demeden semazen gösterileri ile halkımıza hizmet ulaştırmaya devam ediyoruz. Semazen organizasyonları için rezervasyon bilgilerini bizleri arayarak edinebilirsiniz…

Mevlevi Törenleri – Usulüne Göre Semazen Ekibi Programları

Mevlevi törenleri ile profesyonel ekibimiz talep edilen bölgelere belirtilen zamanlarda giderek programlarını icra ediyor.Mevlevi ekibi organizasyonları hakkında geniş bilgi almak için bizi arayabilirsiniz…

Whatsapp
Hemen Ara